Broker Finance, a.s.: profesionální pojišťovací makléř

Broker Finance, a.s. je nezávislý investiční a pojišťovací makléř poskytující produkty všech významných pojišťoven, investičních společností a dalších finančních institucí. Prostřednictvím své dceřiné společnosti Hypomakléři.cz s.r.o.  nabízíme i nezávislé zprostředkování hypotečních úvěrů od všech bank.

Broker Finance, a.s.
je zapsána jako pojišťovací zprostředkovatel a makléř do registru pojišťovacích zprostředkovatelů a samostatných likvidátorů pojistných událostí vedené ČNB pod registračními čísly: 075427PA a 075428PM.

 

Pojišťovací makléř vám pomůže s výběrem

Již od roku 2007 je naším cílem nabídnout kvalitní sortiment finančních produktů, abychom maximálně vyhověli požadavkům klienta, kterého zastupujeme ve všech oblastech finančního trhu (pojišťovnictví, bankovnictví, investice, atd.). Ve spolupráci s významnými obchodními partnery budujeme vlastní obchodní a servisní sít obchodních míst a kanceláří tak, aby pokryla celé území ČR.

Jako pojišťovací poradce se specializujeme především na životní pojištění, úrazové pojištění, pojištění domácnosti, odpovědnosti a vozidel. Pomůžeme vám zabezpečit sebe, své blízké i svůj majetek. Najdeme pro vás takový produkt, který na 100 % splní vaše očekávání. Naši pojišťovací makléři vše zařídí za vás.

 

Nezávislý pojišťovací poradce a zprostředkovatel

Jsme nezávislý pojišťovací zprostředkovatel. Nenabízíme tedy jen produkty jedné konkrétní pojišťovny, ale vybíráme je pro vás napříč celým finančním trhem. Hledáme pojištění, které je nejvýhodnější pro vás, nikoliv pro jeho poskytovatele, a při jeho výběru hodnotíme celou řadu aspektů. Využijte našich profesionálních služeb, ať už si chcete sjednat nové pojištění nebo jen plánujete revizi již uzavřené pojistné smlouvy. Naši pojišťovací poradci se postarají o všechny vaše záležitosti.

 

Naši pojišťovací poradci zajistí výhodné podmínky

Pojišťovací makléři z Broker Finance, a.s. mají bohaté zkušenosti a jsou tak schopni pro vás vyjednat výhodné podmínky u jakéhokoliv typu pojištění. Jako pojišťovací poradce působíme po celé ČR a spolupracujeme s mnoha významnými partnery v oblastech pojišťovnictví, bankovnictví a investic.

Společnost Broker Finance, a.s. nabízí nejen kvalitní produkty a služby pro své klienty, ale zároveň vytváří nadstandardní programy pro své spolupracovníky.

 

Co je naším cílem?

Naším cílem je nabídnout kvalitní sortiment finančních produktů, abychom maximálně vyhověli požadavkům klienta, kterého zastupujeme ve všech oblastech finančního trhu (pojišťovnictví, bankovnictví, investice, atd.). Ve spolupráci s významnými obchodními partnery budujeme jako pojišťovací makléř vlastní obchodní a servisní síť tak, aby pokryla celé území ČR.