Investiční životní pojištění

Pojistné plnění se u investičního životního pojištění váže na hodnotu podílových jednotek. Většinou tedy postrádá garanci výplaty konkrétní finanční částky. Správným investováním však můžete výrazně zvýšit své pojistné plnění. Nevhodnými kroky se ale naopak o možný výnos snadno připravíte. Volíte si investiční portfolium a jen na něm závisí, kolik peněz vyděláte. Celé riziko samozřejmě leží jen na Vašich bedrech.

 

Sjednejte si u nás investiční životní pojištění

Náš pojišťovací poradce vám pomůže se sjednáním výhodného investičního životního pojištění, které je vhodné především pro ty z Vás, kteří se pro zvýšení svých výnosů nebojí jít do rizika. Nevybírejte si pojištění sami, ale využijte našich odborných rad a zkušeností. Poradíme Vám s výběrem vhodné investiční strategie a najdeme Vám transparentní produkt, který bude generovat dlouhodobé zisky.

 

Jaké investiční životní připojištění se nabízí?

Investiční životní připojištění je zajímavou alternativou ke kapitálovému životnímu pojištění a je tedy zařazené v nabídce mnoha českých pojišťoven. Ty standardně vedou účet s investičními podílovými jednotkami, které od Vás nakupují. Výše pojistného plnění pro dožití se váže k zůstatku na podílovém účtu. V případě Vaší smrti může být postup podobný, nebo se zde sjednává pojistná částka, kterou po Vás pozůstalí získají. U nás získáte důležité informace o tom, jak toto pojištění probíhá.

Jaký fond si pro svou investici vybrat? Poradí Vám tzv. test investičního rizika, který doporučí, jaké investice byste měli provádět. Riskantnější typy lidí mohou investovat do akcií. Pokud se rizika bojíte, budou pro Vás vhodnější například státní obligace. Svou investiční strategii můžete samozřejmě v průběhu životního pojištění měnit.

S investičním pojištěním se pojí poplatky, které se běžně strhávají přímo z pojistného nebo z podílového účtu. Každá pojišťovna disponuje sazebníkem, o který se vyplatí požádat. Jedná se tedy o transparentní produkt a Vy přesně víte, za co platíte. Můžete si k němu sjednat různá připojištění, například komerční nemocenské pojištění pro případ pracovní neschopnosti.

 

Investiční životní pojištění od nás se Vám vyplatí!

  • Vztahuje se na smrt i dožití.
  • Možnost dosáhnout mnohem vyššího zhodnocení než u kapitálového životního pojištění.
  • Zaplacené pojištění se dá odečíst od daňového základu.
  • Možnost sjednání různých připojištění - například úrazového a nemocenského.
  • Investiční strategii je možné v průběhu smlouvy měnit.
  • Doporučujeme uzavřít alespoň na 10 let.


Máte zájem o více informací týkající se investičního životního pojištění? Kontaktujte nás