Optimalizace financí

Platíte už delší dobu různá pojištění, spoření, investujete? Nechte si vyhodnotit, zda odpovídají Vaše dnešní platby budoucímu přínosu těchto finančních produktů. Zjistěte, zda to nejde lépe a výhodněji se stejnými platbami, nebo splátky dokonce snížit. Optimalizací Vašeho finančního portfolia Vás zbavíme zbytečných nákladů, které každý měsíc vynakládáte zbytečně v souvislosti se špatným nastavením produktů finančního trhu.

S naší službou Optimalizace financí vám pomůžeme najít ty nejlepší možnosti a kombinace využívání finančních produktů v souladu s Vašimi potřebami a požadavky. Optimalizaci realizujeme ve dvou krocích:

  1. Posouzení již uzavřených smluv, nalezení rezerv
  • Po určité době se často v domácnosti hromadí řada smluv o pojištění, spoření či různé kombinace finančních produktů, do kterých měsíčně investujete obvykle nemalé částky. Je proto dobré se čas od času přesvědčit, zda není čas na nějaké prospěšné změny, které zvýší produktivitu vašich financí.
  • Nezatěžujte rodinný rozpočet starými a nevýkonnými finančními produkty. Naši finanční konzultanti mají tu zkušenost, že u 98 % případů jsou v již uzavřených smlouvách a jejich kombinacích rezervy. Po nezávislém posouzení a rozboru uzavřených finančních smluv je najdou.

 

    2.  Návrh a realizace změn

  • Po nalezení rezerv následuje návrh variant, jak zvýšit výkon vašich financí. To znamená, které produkty nechat, které zrušit, které upravit. Zvážíte, zda vám vyhovuje současná výše investování nebo ji chcete změnit.
  • Víme, že je stále složitější se vlastními silami správně zorientovat v ohromném množství nabídek finančních institucí. Proto vám současně pomůžeme při realizování potřebných změn. Máme stále aktuální informace a možnost nezávisle porovnávat výhodnost finančních produktů všech bank, pojišťoven a spořitelen.


Našimi klienty jsou právnické i fyzické osoby, přičemž v obou případech je společným základem systém naší práce spočívající ve zjištění potřeb a následně ve vypracování návrhu řešení. Díky své nezávislosti a majetkové neprovázanosti na finančních institucích stojíme plně na straně klienta a jsme připraveni vypracovat více návrhů řešení pro splnění klientových cílů a to zcela zdarma.


Mám zájem o službu optimalizace financí.