Broker Finance – profesionální pojišťovací a investiční makléř

Broker Finance (www.broker-finance.cz) je obchodní značka společnosti Hypomakléři.cz, s.r.o. zaměřená na pojišťovací a investiční zprostředkování. Poskytujeme produkty všech významných pojišťoven, investičních společností a dalších finančních institucí. Prostřednictvím své mateřské společnosti Hypomakléři.cz s.r.o.  nabízíme i nezávislé zprostředkování hypotečních úvěrů od všech bank.

Společnost Hypomakléři.cz s.r.o. je zapsána jako pojišťovací a investiční zprostředkovatel a zprostředkovatel spotřebitelského úvěru do seznamu regulovaných a registrovaných subjektů ČNB.

Investice

Cílem naší společnosti je poskytovat klientům privátní investiční poradenství založené na vhodném mixu kvalitních investičních produktů od renomovaných finančních institucí napříč celým trhem investičních nástrojů. Naše služby nejsou omezeny jen na úzkou skupinu investičních produktů, které standardně nabízejí banky a většina investičních institucí. Při poskytování našich služeb také dbáme na optimální regionální, měnovou a sektorovou diverzifikaci. Proto můžeme zpravidla pro klienta dosáhnout dlouhodobého, stabilního a bezpečného zhodnocení finančních prostředků ve větší míře, než může získat u bank a dalších investičních institucí.

Pojištění

Již od roku 2007 je naším cílem nabídnout kvalitní sortiment finančních produktů, abychom maximálně vyhověli požadavkům klienta, kterého zastupujeme ve všech oblastech finančního trhu (pojišťovnictví, bankovnictví, investice, atd.). Ve spolupráci s významnými obchodními partnery budujeme vlastní obchodní a servisní sít obchodních míst a kanceláří tak, aby pokryla celé území ČR.

Jako pojišťovací poradce se specializujeme především na životní pojištění, úrazové pojištění, pojištění domácnosti, odpovědnosti a vozidel. Pomůžeme vám zabezpečit sebe, své blízké i svůj majetek. Najdeme pro vás takový produkt, který na 100 % splní vaše očekávání. Naši pojišťovací makléři vše zařídí za vás.

Proč s námi

  • Naší prioritou je vždy minimalizace investičního rizika pro klienta.
  • Vždy doporučujeme takovou investiční strategii, která zaručuje nejnižší míru rizika pro daný investiční cíl. 
  • Poskytujeme pouze kvalifikované a odborné investiční poradenství založené na kvantitativní a kvalitativní analýze investice a jejích rizik.
  • Zásadně neposkytujeme investiční služby spekulativního charakteru. 
  • Investiční nástroje pro pasivní držení Vám navrhneme zcela ZDARMA!
  • Výhodně zprostředkujeme investice do podílových fondů, produkty pravidelného investování či bankovní vklady.

Co je naším cílem?

Naším cílem je nabídnout kvalitní sortiment finančních produktů, abychom maximálně vyhověli požadavkům klienta, kterého zastupujeme ve všech oblastech finančního trhu (pojišťovnictví, bankovnictví, investice, atd.). Ve spolupráci s významnými obchodními partnery budujeme vlastní obchodní a servisní síť tak, aby pokryla celé území ČR.

Kontakt

Kontaktujte nás svými dotazy. Odpovíme Vám v nejkratší možné době.