Broker Finance – profesionální pojišťovací a investiční makléř

Broker Finance je obchodní značka společnosti Hypomakléři.cz, s.r.o. zaměřená na pojišťovací a investiční zprostředkování.  Zprostředkujeme produkty většiny významných pojišťoven, investičních společností a dalších finančních institucí. Prostřednictvím své mateřské společnosti Hypomakléři.cz s.r.o.  nabízíme i zprostředkování hypotečních úvěrů od drtivé většiny bank na trhu.

Finanční služby zde propagované a nabízené poskytujeme jako společnost Hypomakléři.cz s.r.o., IČ: 24703052  prostřednictvím našich finančních poradců uvedených na tomto webu, a to v roli vázaného zástupce pro investičního/ samostatného zprostředkovatele SAB servis s.r.o.,IČ: 24704008, se sídlem Jungmannova 748/30, 110 00 Praha 1, v následujících finančních oblastech: investice podle zákona č. 256/2004 Sb., spotřebitelské úvěry dle zákona č. 257/2016 Sb., pojištění dle zákona č. 170/2018 Sb., doplňkové penzijní spoření dle zákona č. 427/2011 Sb. Naše oprávnění je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na https://jerrs.cnb.cz/apljerrsdad/JERRS.WEB07.INTRO_PAGE?p_lang=cz , kde také najdete aktuální informace a podrobnosti o naší registraci a rozsahu našeho oprávnění.

Právní informace

Detailní právní informace k nabízeným službám a produktům (včetně reklamačního řádu, možnosti podání stížnosti, řešení sporů,orgánu dohledu, udržitelnosti atd.) najdete na https://sabservis.cz/informace .

Investice

Cílem naší společnosti je poskytovat klientům privátní investiční poradenství založené na vhodném mixu kvalitních investičních produktů od renomovaných finančních institucí napříč celým trhem investičních nástrojů. Naše služby nejsou omezeny jen na úzkou skupinu investičních produktů, které standardně nabízejí banky a většina investičních institucí. Při poskytování našich služeb také dbáme na optimální regionální, měnovou a sektorovou diverzifikaci. Proto můžeme zpravidla pro klienta dosáhnout dlouhodobého, stabilního a bezpečného zhodnocení finančních prostředků ve větší míře, než může získat u bank a dalších investičních institucí.

Pojištění

Již od roku 2007 je naším cílem nabídnout kvalitní sortiment finančních produktů, abychom maximálně vyhověli požadavkům klienta, kterého zastupujeme ve všech oblastech finančního trhu (pojišťovnictví, bankovnictví, investice, atd.). Ve spolupráci s významnými obchodními partnery budujeme vlastní obchodní a servisní sít obchodních míst a kanceláří tak, aby pokryla celé území ČR.

Jako pojišťovací poradce se specializujeme především na životní pojištění, úrazové pojištění, pojištění domácnosti, odpovědnosti a vozidel. Pomůžeme vám zabezpečit sebe, své blízké i svůj majetek. Najdeme pro vás takový produkt, který na 100 % splní vaše očekávání. Naši pojišťovací makléři vše zařídí za vás.

Proč s námi

  • Naší prioritou je vždy minimalizace investičního rizika pro klienta.
  • Vždy doporučujeme takovou investiční strategii, která zaručuje nejnižší míru rizika pro daný investiční cíl. 
  • Poskytujeme pouze kvalifikované a odborné investiční poradenství založené na kvantitativní a kvalitativní analýze investice a jejích rizik.
  • Zásadně neposkytujeme investiční služby spekulativního charakteru. 
  • Výhodně zprostředkujeme investice do podílových fondů, produkty pravidelného investování či bankovní vklady.

Co je naším cílem?

Naším cílem je nabídnout kvalitní sortiment finančních produktů, abychom maximálně vyhověli požadavkům klienta, kterého zastupujeme ve všech oblastech finančního trhu (pojišťovnictví, bankovnictví, investice, atd.). Ve spolupráci s významnými obchodními partnery budujeme vlastní obchodní a servisní síť tak, aby pokryla celé území ČR.

Kontakt

Broker Finance
Václavské náměstí 1
110 00 Praha 1
Tel.: +420 236 033 600
e-mail: info@broker-finance.cz