O nás

www.broker-finance.cz je obchodní značka společnosti Hypomakléři.cz, s.r.o. zaměřená na pojišťovací a investiční zprostředkování. Poskytujeme produkty všech významných pojišťoven, investičních společností a dalších finančních institucí. Prostřednictvím své mateřské společnosti Hypomakléři.cz s.r.o.  nabízíme i nezávislé zprostředkování hypotečních úvěrů od všech bank.

Společnost Hypomakléři.cz s.r.o. je zapsána jako pojišťovací a investiční zprostředkovatel a zprostředkovatel spotřebitelského úvěru do seznamu regulovaných a registrovaných subjektů ČNB.

Pojistné a investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele firmy SAB servis s.r.o. zapsaná v registru ČNB, IČ: 24704008.

Produkty spotřebitelských úvěrů zprostředkováváme jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele firmy Open Finance, s.r.o. zapsaná v registru ČNB, IČ: 28701569.

Vzhledem k značnému množství produktů a služeb na finančním trhu není vždy snadné vybrat optimální řešení.

Proto je výhodné obrátit se na nás. Navážete tím partnerství s týmem profesionálů, kteří Vám pomohou vybrat a optimalizovat skladbu finančních produktů. Naši makléři pracují se všemi finančními institucemi a mají od všech srovnatelné provize. Proto vždy vybírají z různých produktů to nejvýhodnější řešení pro danou situaci a požadavek klienta.

Platíte už delší dobu různá pojištění, spoření, investujete?

Nechte si vyhodnotit, zda odpovídají Vaše dnešní platby budoucímu přínosu z těchto vynaložených prostředků. Zjistěte, zda nelze dosáhnout lepšího řešení při zachování výše současných plateb, nebo případně platby snížit při zachování požadovaného efektu . Optimalizací Vašeho finančního portfolia Vás zbavíme zbytečných výdajů, které každý měsíc vynaložíte zbytečně v souvislosti se špatným nastavením produktů finančního trhu.

Jsme nezávislí

Nepreferujeme žádnou finanční instituci, naši makléři mají srovnatelné provize pro všechny instituce , a proto vždy vybírají z různých produktů to nejvýhodnější řešení pro danou situaci a požadavek klienta. Při návrhu řešení situace klienta berou vždy ohled i na produkty, které již klient využívá.

Komplexní nabídka produktů

Kvalitní finanční poradenství není možné bez komplexní produktové nabídky. Máme ve svém portfoliu produkty všech významných pojišťoven, bank, investičních společností a dalších finančních institucí působících na našem trhu.