Kariéra

Přemýšlíte, jak být úspěšnější a zajistit pro sebe a své spolupracovníky výhodné podmínky? Naší prací je vytvářet prostředí pro rozvoj a úspěch našich spolupracovníků. Svoji kariéru si budujete na základě kariérového žebříčku, ve kterém se můžete sami rozhodnout, zda chcete být specialisty na finanční produkty nebo si zvolíte cestu manažera. V Broker Finance Vám nehrozí sestup na nižší pozici. Jednou vybudovaná pozice Vám zůstává.

Budování kariéry je závislé jen na výkonnosti Vaší a Vašeho týmu. V Kariéře postupujete po žebříčku vzhůru v daných stupních. Vyšší pozice přináší nejen vyšší ohodnocení, ale i další výhody a pravomoci. Klademe velký důraz na vzdělávání prostřednictvím odborných a produktových školení.

Pokud máte zájem o více informací o kariérních možnostech, kontaktujte nás.

Co je naším cílem?

Naším cílem je nabídnout kvalitní sortiment finančních produktů, abychom maximálně vyhověli požadavkům klienta, kterého zastupujeme ve všech oblastech finančního trhu (pojišťovnictví, bankovnictví, investice, atd.). Ve spolupráci s významnými obchodními partnery budujeme jako pojišťovací makléř vlastní obchodní a servisní síť tak, aby pokryla celé území ČR.